?

Log in

No account? Create an account

Türkiye'de Vitrin Mankeni üretimi - fikrethaymana

Jan. 7th, 2013

05:24 pm - Türkiye'de Vitrin Mankeni üretimi

Previous Entry Share Next Entry

Mağazalarınızda bulunan ürünlerin sergilenmesi ve müşterilerinizin beğenilerine sunabilmenin en etkili yollarından birisi olan vitrin dekorasyonunun öneminin farkındayız!ürün teşhiri (vitrin) toptan veya perakende bir satış mağazasının en etkili gücüdür. Mağazanızın içinde veya dışında bulunan vitrinler güncel, dinamik ve sanatsal bir konsepte sahip olmalı ve ürünlerinizin kalitesini en iyi şekilde yansıtmalıdır. Etkin ürün pazarlama kriterleri açısından müşterilerimiz için en iyi vitrin mankeni çözümlerini sunmak misyonumuzdur.

Vizyon
Vizyonumuz, Türkiye’de ve dünyada bulunan mağazacılık sektörünün teşhir kalitesini arttıran, dönüştüren ve geliştiren vitrin mankeni çözümlerini düzenleyici, yenilikçi olarak ülkelerin ve bireylerin sosyo ekonomik durumlarına, kültürel yapılarına uygun,sanatsal ve özgün vitrin mankenlerini en ekonomik maliyetler ile müşterilerimize sunmaktır.

Manken, her türlü mağaza ve market ihtiyaçlarına paralel olarak vitrin mankeni üretimi ve vitrin mankeni satışı yapmaktadır. Mağaza dekorasyon ihtiyaçlarınız için geniş bir ürün yelpazesi ile hizmetinizdedir. Vitrin mankeni çeşitlerinin yanında heykel çalışmaları, terzi prova mankeni, silikon kalıp işleri, polyester kalıp işleri, alçı kalıp işleriniz için profesyonel ve deneyimli kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

Güncel vitrin mankeni çeşitlerimiz ve yeniliklerimizin yanında, müşterilerimizin özel vitrin mankeni istekleri
doğrultusunda hayal gücünün sınırlarını zorlayan özel vitrin mankeni tasarımlarımız ile ve mağazanızın konseptine en uygun ve en özgün tasarımları sizlere sunmaktan gurur duymaktayız.

Türkiye'de yaklaşık 1 milyon vitrin mankeni mağazalarda duruyor..

Current Location: Turkey